Met de laatste 11 matchen van het voorbije weekend werd een punt gezet achter de competitie 24-25. Bedankt aan alle spelers, coaches, clubrefs, tafelfunctionarissen, begeleiders en supporters van onze 20 ploegen voor de inzet en het enthousiasme het voorbij jaar!

De M19 A gingen maandag al vlotjes winnen in Hades (47-70) en konden zich vanaf dat moment volledig concentreren op de bekerfinale. Voor 11 andere ploegen dient zich dit weekend nog een laatste opdracht aan. Te beginnen met vanavond: dan spelen de U10 B thuis tegen Lummen!

De laatste of voorlaatste speeldag van de competitie voor onze ploegen was er een van basketplezier. Voor de senioren zit de competitie erop, een aantal jeugdploegen moet volgend weekend wel nog aan de bak.

Een bijna volle agenda dit weekend. De dames A trekken naar de Phantoms in Boom, de heren A en de heren B ontvangen de collega’s van Bree. Maar er zijn ook veel jeugdmatchen!

Je hebt nog enkele dagen de tijd om je bestelling door te geven.

We werken met dezelfde leverancier als vorig jaar, nl. ‘Pastificio Giuliana’ uit Helchteren.

Enkele reacties van vorig jaar:

 

‘Verdomme, die pasta met scampi’s was lekker!’

‘Jammer dat ik niet meer pizza’s had besteld om in te vriezen!’

‘De kinderen vonden die pasta met balletjes heerlijk!’

‘Ik heb van andere ouders gehoord, dat het zo goed was. Volgend jaar bestel ik zeker!’

 

Niet twijfelen dus en geef je bestelling tijdig door! Bij een bestelling van minstens 10 pizza’s of pasta’s krijg je een fles wijn gratis!

Alle info :  https://app.twizzit.com/go/pizzapastadag

Na het eerste kwart zag het er niet rooskleurig uit, die eerste zege zou ook in de sporthal van Ter Donk niet vallen. Maar kijk, in het tweede kwart haalden de U16 A een achterstand van 15 punten helemaal op tegen Dessel-Retie en in de tweede helft verdedigden ze de voorsprong, ook al werd het op het eind nog spannend (75-72). Mooie eerste zege op niveau 1 voor onze U16 A! Maar er waren nog knappe prestaties!

Vanavond gaan we zo’n 200 man van Basket Zonhoven Limburg United steunen en zullen we echt wel ‘Club in de Kijker’ zijn! Maar vanaf morgenvroeg is het alle hens aan dek: àlle ploegen moeten immers aan de bak dit weekend!

Gisteren en vandaag neemt een enthousiaste bende deel aan het jaarlijkse paaskamp van Basket Zonhoven.

Onder deskundige leiding van een aantal even enthousiaste coaches en kampleider Niki, leerden ze allemaal weer veel bij en, zeker zo belangrijk, amuseerden ze zich te pletter!

Naast het paaseitjes rapen, zijn er nog 3 basketopdrachten dit weekend!

De heren A ontvangen zaterdag Miners Beringen. De M19 A verwachten zondag veel supporters in Tongeren voor hun halve finale voor de Beker van Limburg. De U18 ontvangen nog Avanti Brugge.

Alle supporters op post!

Winst was er voor zowel de M19 B (55-66 in Beringen), de M14 A (44-70 in Lommel) als de M14 B (85-28 thuis tegen Bilzen). Jammer dat de dames A die lijn net niet konden doortrekken tegen de Titans uit Bonheiden (55-50).

Sponsors