Nieuws

Dat het hele weekend bol staat van het basketbal in Zonhoven, wist je al! Maar we willen het graag nog eens herhalen. J

Naast het Girls Got Game tornooi op zaterdag en de finale van de 3X3 Club Tour op zondag, zijn er nog 5 matchen die onze bijzondere aandacht krijgen!

De dames B trekken zondagmiddag naar Stevoort, de heren A nemen het zaterdagavond inde Helix op tegen Maasmechelen A.

De U16 spelen zaterdag na GGG tegen Lommel A en hopen op veel vrouwelijke fans ;-)! De U12 D openen de zondagmorgen tegen Bilzen.

Maar dé topper van het weekend staat zondag om 17u op het programma! Na de 3X3 Club Tour spelen onze dames A voor een volle tribune (ja toch?) tegen Femina Habac. Winst betekent een nieuwe titel! Be there!

Het paasweekend was geen succes voor onze ploegen. 4 thuismachen, 4 keer verlies voor Basket Zonhoven!
De dames B lieten zich zeker niet wegspelen, maar Femina Habac was net iets sterker (58-66). Ook de M16 speelden goed mee tegen Scherpenheuvel, maar konden net niet winnen (50-55).
De U16 misten hun start volledig. Aan de rust stonden ze 19 punten achter tegen Tongeren. Na de rust deden ze er nog alles aan, maar de winst was voor de bezoekers (62-72). De U14 B moesten hun meerdere erkennen in de meisjes van Femina Habac (36-84).

Alle focus op de paaseitjes dit weekend! En op Parijs-Roubaix! En op Standard-KRC Genk! 
Maar natuurlijk ook op de 4 competitiewedstrijden van dit weekend !

BINNENKORT