Kadetten Meisjes A

Nr
Speler
Jaar
 
BOBBAERS Febe
2004
 
BORGERS Chelsea
2002
 
DE GRAEF Laure
2003
 
KANJANDA Ashleigh Nyasha
2001
 
KENIS Cleo
2003
 
LY Hawoly
2003
 
NEVELS Marthe
2002
 
RUSSO Alya
2002
 
SCHEPERS Marin
2002
 
VAES Luna
2002
 
VOS Jade
2002
 
VROLIX Lise
2002
Coach
CLAES Bram
PEETERS Jonas

2de Provinciale Kadetten Meisjes A R1 Grensoverschrijdend Seizoen 2019-2020

DatumMatchThuisploegBezoekersLocatieScore
21/09 14:15uINM1921BFC03Basket Zonhoven ABasket Lummen BEvenementenhal Den Dijk46-59
28/09 14:15uINM1921BFB04Basket Zonhoven AClem Scherpenheuvel AEvenementenhal Den Dijk-
05/10 16:00uINM1921BDF05Aartselaar BBC ABasket Zonhoven ASporthall De 2 Ringen-
12/10 14:45uINM1921BFE01Basket Zonhoven ACampinia Dessel-Retie AEvenementenhal Den Dijk-
20/10 12:00uINM1921BCF08Basket Lummen BBasket Zonhoven ASportcomplex Vijfsprong61-44
26/10 11:00uINM1921BAF02DBC Houthalen ABasket Zonhoven ASporthal Lakerveld88-51
09/11 12:45uINM1921BFA07Basket Zonhoven ADBC Houthalen AEvenementenhal Den Dijk52-95
16/11 10:00uINM1921BEF06Campinia Dessel-Retie ABasket Zonhoven ASportpark Brasel76-40
23/11 14:15uINM1921BFD10Basket Zonhoven AAartselaar BBC AEvenementenhal Den Dijk-
30/11 12:00uINM1921BBF09Clem Scherpenheuvel ABasket Zonhoven AStedelijke Sporthal Scherpenheuvel77-62

3de Provinciale Kadetten Meisjes A R2 Grensoverschrijdend Seizoen 2019-2020

DatumMatchThuisploegBezoekersLocatieScore
02/02 15:00uINM1932DDC02BBC Croonen Lommel ABasket Zonhoven ASportpark De soeverein-
08/02 10:00uINM1932DBC05KBBC T&T Turnhout ABasket Zonhoven ASporthal St. Victor-
29/02 14:15uINM1932DCE04Basket Zonhoven AAntwerp Giants CEvenementenhal Den Dijk-
07/03 16:30uINM1932DCA01Basket Zonhoven ABC Cobras Schoten-Brasschaat AEvenementenhal Den Dijk-
21/03 16:00uINM1932DFC03Fellows Ekeren BBC ABasket Zonhoven ASporthal t Venneke-
28/03 12:00uINM1932DEC09Antwerp Giants CBasket Zonhoven AHeylen Vastgoed Basketcampus-
04/04 14:45uINM1932DCB10Basket Zonhoven AKBBC T&T Turnhout AEvenementenhal Den Dijk-
18/04 16:30uINM1932DCD07Basket Zonhoven ABBC Croonen Lommel AEvenementenhal Den Dijk-
26/04 09:00uINM1932DAC06BC Cobras Schoten-Brasschaat ABasket Zonhoven ASporthal De Zeurt-
02/05 14:45uINM1932DCF08Basket Zonhoven AFellows Ekeren BBC AEvenementenhal Den Dijk-