Miniemen Meisjes A

Nr
Speler
Jaar
 
BORGERS Chelsea
2002
 
DE GRAEF Laure
2003
 
GOUWY Kaat
2002
 
KENIS Cleo
2003
 
NEVELS Marthe
2002
 
RUSSO Alya
2002
 
SCHEPERS Marin
2002
 
VAES Luna
2002
 
VERBIEST Kato
2002
 
VROLIX Lise
2002
Coach
ODEURS Thomas

Landelijke Miniemen Meisjes Landelijk Seizoen 2017-2018

DatumMatchThuisploegBezoekersLocatieScore
02/09 15:15uLAM1621ACA01Basket Zonhoven AHasselt BT AEvenementenhal Den Dijk48-62
10/09 12:00uLAM1621ADC02Notre Dame Leuven ABasket Zonhoven ASportoase Arena31-90
23/09 16:15uLAM1621ACE04Basket Zonhoven ABasket Lummen AEvenementenhal Den Dijk77-48
30/09 16:00uLAM1621ACB10Basket Zonhoven ABC Foyer Molenbeek AEvenementenhal Den Dijk110-29
07/10 15:15uLAM1621ACD07Basket Zonhoven ANotre Dame Leuven AEvenementenhal Den Dijk70-57
14/10 15:00uLAM1621AAC06Hasselt BT ABasket Zonhoven AStedelijke sportschuur59-52
21/10 14:00uLAM1621ABC05BC Foyer Molenbeek ABasket Zonhoven AKasterlinden-
28/10 16:00uLAM1621AEC09Basket Lummen ABasket Zonhoven ASportcomplex Vijfsprong50-55

Landelijke Miniemen Meisjes A R2 Landelijk Seizoen 2017-2018

DatumMatchThuisploegBezoekersLocatieScore
12/11 13:00uLAM1622AJE01BBC Lyra Nila Nijlen ABasket Zonhoven ASporthal Nijlen53-46
19/11 12:45uLAM1622AEB02Basket Zonhoven AK-Basketteam Kortrijk AEvenementenhal Den Dijk-
25/11 15:15uLAM1622AED12Basket Zonhoven APhantoms Basket Boom AEvenementenhal Den Dijk34-59
07/01 13:30uLAM1622ABE11K-Basketteam Kortrijk ABasket Zonhoven ASporthal Mimosa-
13/01 10:00uLAM1622AGE14BBC Expo Denderleeuw ABasket Zonhoven ALecompte-
20/01 15:15uLAM1622AEI13Basket Zonhoven ABBC Sint-Katelijne-Waver AEvenementenhal Den Dijk-
27/01 15:00uLAM1622ACE18Declercq Stortbeton Waregem ABasket Zonhoven ADe Treffer-
03/02 15:15uLAM1622AEH15Basket Zonhoven ABasket Lummen AEvenementenhal Den Dijk-
10/02 15:15uLAM1622AEC09Basket Zonhoven ADeclercq Stortbeton Waregem AEvenementenhal Den Dijk-
17/02 15:00uLAM1622AAE16Hasselt BT ABasket Zonhoven AStedelijke sportschuur-
24/02 15:15uLAM1622AEA07Basket Zonhoven AHasselt BT AEvenementenhal Den Dijk-
11/03 10:00uLAM1622AFE08Upkot Sparta Laarne ABasket Zonhoven AGemeentelijke Sporthal Laarne-
17/03 15:15uLAM1622AEG05Basket Zonhoven ABBC Expo Denderleeuw AEvenementenhal Den Dijk-
24/03 10:00uLAM1622AIE04BBC Sint-Katelijne-Waver ABasket Zonhoven ATC Heiveld hal 3-
07/04 15:15uLAM1622AEF17Basket Zonhoven AUpkot Sparta Laarne AEvenementenhal Den Dijk-
21/04 14:00uLAM1622ADE03Phantoms Basket Boom ABasket Zonhoven AGemeentelijke sporthal-
25/04 19:30uLAM1622AHE06Basket Lummen ABasket Zonhoven ASportcomplex Vijfsprong-
28/04 15:15uLAM1622AEJ10Basket Zonhoven ABBC Lyra Nila Nijlen AEvenementenhal Den Dijk-